Przyrząd do ustawiania naprężenia nici Easy-Set Tension™

Easy-Set Tension™ pomaga w ustawieniu prawidłowego napięcia górnej nici. Posiada wyświetlacz numeryczny. Wartości naciągu pozwalają quilterkom zapamiętywać określone liczby dla ich ulubionych i najczęściej używanych nici. Umożliwia to szybszą regulację naprężenia nici między zmianami nici. Można stosować go w maszynach HQ Simply Sixteen i HQ Sixteen.


Nr art. HG00800


Cena brutto wynosi: 

825,00 zł

(€ 179,95) 

 cena zawiera podatek VAT


Warunki zakupu:

1. Zapoznaj się z ofertą firmy Handi Quilting, w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz email.

2. Złóż zamówienie przez email na adres: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

3. Po potwierdzeniu zamówienia wystawiona i przesłana zostanie faktura zaliczkowa.

4. Wartość zaliczki wynosi 50% wartości netto zamówienia.

5. Po dokonaniu zapłaty zaliczki uruchamiamy procedurę dostawy twojego zamówienia bezpośrednio od producenta Handi Quilter w USA.

6. Kompletacja zamówienia, transport drogą lotniczą, procedury celno-podatkowe i dostarczenie zamówienia pod Twoje drzwi nie powinno przekroczyć 1-2 tygodni.

7. Przed umówioną dostawą na wskazany przez Ciebie adres wystawiamy fakturę sprzedaży. Faktura powinna być zapłacona najpóźniej w dniu dostawy. 

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z Małgorzata Lehmann